Sosyal Medya:

Satınalma ve Yatırım Danışmanlığı

Home Satınalma ve Yatırım Danışmanlığı

Satınalma ve Yatırım Danışmanlığı

Şirket birleşme ve satın almalarda, alıcı veya satıcı tarafın danışmanı olarak, satınalma sürecinin müşterimiz adına yönetilmesi ve müşterimize süreç, finansal konular, şirket değerlemesi, alış/satış stratejileri ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Yatırımcıyı yakından tanıyarak, risk/getiri analizinin doğru yapılması ve yatırımcının ihtiyaçlarına en uygun yatırım stratejilerinin ve alternatiflerinin sunulması

Kurumsal ilişkilerimiz sayesinde bu süreçteki alıcı ve satıcı tarafın beklentilerini anlayarak bu istekler doğrultusunda kurgulanmış en doğru yatırım fırsatı ve yatırımcıların tespit edilmesinden, ortaklık veya hisse satış sözleşmelerinin imzalanmasına kadarki bütün süreçte yanındayız.

Stratejinin belirlenmesinden doğru ortak seçimine, müzakerelerin yönetilmesinden anlaşmanın imzalanmasına, durum tespit çalışmasından işlem sonrası entegrasyona, yani tüm sürecin başından sonuna kadar, değer üreten ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunuyoruz.

 

PROJEYE ÖZEL SATINALMA

Proje yapılandırma sürecinde projeye özel satınalam hizmetlerini, ürün veya hizmet araştırması, lojistik, sunum, etkinlik vb. organizasyonları temin, takip ve uygulama süreçlerinde hizmet vermekteyiz.